Зустрічі та події » Mirotel Resort & Spa

Зустрічі та події

Ми пропонуємо поєднати якісну організацію конференцій, корпоративних заходів, ділових зустрічей та семінарів з колоритним відпочинком у Трускавці.

Головна перевага наших конференцзалів у тому, що вони з’єднані одним великим бізнес-центром зі стійкою реєстрації учасників та великою площею для проведення кейтерингу. Це поєднання дозволить налагодити максимальну комунікацію між усіма учасниками, закласти основу для тривалої та плідної співпраці та є запорукою успіху Вашого заходу.

Нема нічого кращого, ніж провести конференцію в готелі класу «люкс»!

Наша команда не заспокоїться, доки не переконається, що Ваша зустріч або конференція проводиться на найвищому рівні.

Конференц-зал Renaissanse

165,95 м2
200 осіб

Вартість за 1 годину – 1200 грн.

Вартість за день – 6000 грн.

Конференц-зал Symphony

159,73 м2
100 осіб

Вартість за 1 годину – 1100 грн.

Вартість за день – 5000 грн.

Кімната Переговорів

29,78 м2
16 осіб

Вартість за 1 годину – 800 грн.

Вартість за день – 3000 грн.

БЕНКЕТ

Будь-яка подія в Вашому житті має стати незабутньою!

Mirotel Resort & Spa- ідеальне місце для проведення урочистостей, будь-то розкішне весілля або корпоративне свято.

Наша команда ресторанного сервісу на чолі з шеф-кухарем створить неповторне меню для свята з урахуванням Ваших смаків та всіх Ваших побажань.

Панорамний ресторан Bellini’s Piano Bar & Grill знаходиться на 9 поверсі готелю

Чудово підходить для святкування весілля, днів народжень та корпоративної вечері. З вікон ресторану відкривається чудовий краєвид на місто та гори. Влітку Bellini’s Piano Bar & Grill запрошує Вас на відкриту терасу, де в оточенні розкішних пейзажів на висоті пташиного польоту Ви зможете не тільки приємно провести час, але і в повній мірі насолодитися смаком страв авторської кухні, і звичайно, незабутнім заходом сонця.

L’escale Restaurant & Bar розташований на першому поверсі готелю

Унікальний архітектурний стиль сприяє відпочинку і приємному спілкуванню під час сніданку, обіду чи вечері. Завдяки пастельним, теракотовим тонам інтер’єру ресторан виглядає особливо теплим і затишним. А неповторні фрески, виконані в унікальній техніці «а секко» (нанесення картини на суху штукатурку), надають інтер’єру особливої вишуканості. L’escale Restaurant & Bar -найбільша площадка для проведення урочистого банкету чи фуршету.

Банкетний зал Symphony знаходиться на 2 поверсі готелю

Чудово підходить для святкувань будь-яких подій: весіль, коктейлів, вечірок, бізнес-сніданків … Ми створили для Вас особливу атмосферу, яку можна відчути в усьому – від сервірування столу до декорацій залу.