Політика конфіденційності » Mirotel Resort & Spa

Політика конфіденційності

Головна » Політика конфіденційності

Ми  поважаємо інформацію особистого характеру, що стосується відвідувачів нашого сайту. У цій Політиці конфіденційності роз’яснюються деякі з заходів, які ми вживаємо для захисту Вашого приватного життя.

Готель Mirotel Resort & Spa з максимальною серйозністю та відповідальністю підходить до питання конфіденційності Вашої приватної інформації. Інформація, яку ми запитуємо при бронюванні, необхідна нам для повноцінного надання Вам наших професійних послуг.

Інформація про  кредитну картку

Ми з усією відповідальністю усвідомлюємо важливість конфіденційної інформації про деталі Вашої кредитної картки, тому уникаємо використання даних кредитних карт в електронних листах. У випадку передоплати за допомогою кредитної картки через наш протокол безпечних з’єднань, ми дотримуємося суворих правил, встановлених нашим банком-партнером і компаніями з випуску кредитних карт, з метою убезпечити Вашу конфіденційну інформацію.

Отримання інформації особистого характеру

Ми отримуємо інформацію особистого характеру про Вас, у тому числі інформацію, яку Ви надаєте, коли направляєте нам листа, підписуєтеся на отримання електронних інформаційних повідомлень з нашого сайту, а також відправляєте інформацію про наш сайт третім особам. «Інформація особистого характеру» – це будь-яка інформація, яка може бути використана нами для ідентифікації Вашої особи, наприклад, прізвище або адресу електронної пошти.

Використання інформації особистого характеру

Інформація особистого характеру, отримана через наш сайт, використовується нами в цілях реєстрації користувачів, а також для цілей, які були дозволені Вами. Крім того, ми використовуємо інформацію приватного характеру для підтримки з Вами зворотного зв’язку. Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб проінформувати Вас про внесення істотних змін у роботу сайту і в дану політику конфіденційності, про нові можливості сайту, а також спеціальні пропозиції готелю.

Розкриття інформації особистого характеру

Ми наймаємо інші компанії, які за нашим дорученням надають такі послуги, а саме: обробка та доставка інформації, розміщення інформації на даному сайті, доставка інформації та послуг, що надаються цим сайтом, виконання статистичного аналізу. Щоб компанії могли надавати дані послуги, ми можемо повідомляти їм інформацію особистого характеру, але тільки ту, яка необхідна для надання послуг. Компанії зобов’язані дотримуватися конфіденційності цієї інформації, їм заборонено використовувати її в інших цілях.

Наша практика стосовно до інформації неособистого характеру.

Ми можемо збирати інформацію неособистого характеру про Ваше відвідування сайту, в тому числі про сторінки сайту, які переглядалися Вами, про посилання, які Ви переглядали, а також здійснювати інші дії в зв’язку з Вашим використанням нашого сайту. Крім того, ми можемо збирати певну стандартну інформацію, яку Ваш браузер направляє на будь-який відвідуваний Вами сайт, таку як Ваша IP-адреса, тип браузера та мова, час, проведений на сайті, і адресу відповідного веб-сайту.

Виключення з  правил

Ми не розкриваємо приватної  інформації користувачів сайту іншим  організаціям та особам, які не пов’язані з готелем, крім наступних випадків:

  • Користувач дав на це свою згоду (ми можемо надати відомості про Вас компаніям, організаціям та/або приватним особам, які не пов’язані з готелем, якщо Ви надали на це свою згоду);
  • Для обробки третіми сторонами (ми відправляємо приватну інформацію на обробку нашим довіреним особам і партнерам по бізнесу у відповідності з нашими інструкціями, політикою конфіденційності та іншими вимогами безпеки).

На вимогу законодавства (ми надаємо Ваші дані компаніям, організаціям та/або приватним особам, які не пов’язані з готелем, в тому випадку, якщо ми вважаємо, що отримати, використати, зберегти або розкрити таку інформацію логічним чином необхідно з метою:

  • Виконати або дотримати чинний закон, підзаконний нормативний правовий акт, судове рішення або примусово здійсненний запит державної установи;
  • Виявити, припинити чи іншим чином перешкодити шахрайству, а також усунути технічні неполадки або проблеми з безпекою;
  • Захистити права, власність або безпеку готелю, наших користувачів або суспільства в цілому, як це вимагається і допускається законодавством).

Захист інформації

Ми  робимо все можливе для того, щоб убезпечити наш сайт і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення даних, які в нас зберігаються. Для цього ми постійно вдосконалюємо способи збору, зберігання і обробки даних для протидії несанкціонованому доступу до наших систем. Крім цього, ми обмежуємо нашим співробітникам, підрядникам та агентам доступ до персональних даних, а також накладаємо на них строгі договірні зобов’язання, за порушення яких передбачена серйозна відповідальність.

Зв’язок з нами

Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції з приводу нашої Політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою: info@mirotel.ua