Програми » Mirotel Resort & Spa

Програми

Головна » Мед Палас » Програми

Школа для вагітних

Ви, як майбутня мама, заслуговуєте розкішний подарунок – оздоровчий та комфортний відпочинок у неймовірному 5-зірковому готелі Mirotel Resort & Spa з європейським рівнем сервісу, багатим досвідом наших лікарів, магією королівського SPA-догляду. В тандемі з незрівнянними красотами та екологічною чистотою Прикарпаття наші фахові спеціалісти допоможуть гармонізувати Ваше здоров’я та красу в підготовці до довгоочікуваної зустрічі з малюком.

Унікальна програма для майбутніх мам – «Школа для вагітних», продумана до найменших дрібниць. Вона була створена з особливою ніжністю та турботою про Вас і Вашого майбутнього малюка на базі сучасного лікувально-діагностичного центру «Мед Палас» та SPA-центру.

Вартість програми: 26.391 грн.

Тривалість: 12 днів

Школа для вагітних програма (PDF)

Програма «Профілактика ускладнень діабету»

Програма «Профілактика ускладнень діабету» розроблена спеціалістами лікувально-діагностичного центру «Мед Палас» спеціально для людей з цукровим діабетом І та II типу. Регулярне проходження профілактичних курсів у рамках даної програми дозволить запобігти ускладненню від цукрового діабету (або компенсувати ті, що існують): нефропатію, полінейропатію, ангіопатію та ін.

Критерії ефективності програми в досягненні компенсації діабету:

  • Нормалізація рівня цукру в крові;
  • Відсутність або значне зменшення почуття спраги, болю та оніміння нижніх кінцівок, слабкості, сухості шкіри;
  • Нормалізація або поліпшення чутливості кінцівок, емоційної сфери, загального стану;
  • Нормалізація артеріального тиску та ліпідного обміну.

Вартість програми: 28.354 грн.

Програма «Профілактика ускладнень діабету» (PDF)

Діагностичний пакет

Своєчасна діагностика допомагає максимально швидко встановити точний діагноз при наявності захворювань, призначити лікування та уникнути можливих ускладнень.

Спеціально для гостей готелю Mirotel Resort & Spa провідними фахівцями лікувально-діагностичного центру «Мед Палас» розроблені унікальні діагностичні програми для оцінки стану здоров’я та раннього виявлення порушень.

Програма для жінок (PDF)

Програма для чоловіків (PDF)

Антистрес-МЕД

Саме для відновлення чудового самопочуття та повноцінних позитивних емоцій наші досвідчені фахівці створили програму «Антистрес-МЕД». У ній об’єднані найактуальніші медичні процедури, що базуються на досягненнях сучасної світової курортології.

Ванни з природними мінеральними водами – знімуть втому, очистять шкіру. Озонотерапія поповнить енергетичні запаси організму. Гідромасаж сприяє поліпшенню циркуляції крові, що призводить до швидшого насичення киснем клітин організму. Аромотерапія зніме напругу та нормалізує сон. І це далеко не всі можливості курорту Трускавця.

Скористайтеся цією пропозицією та відчуйте себе по-новому!

Вартість програми: 5.455 грн.

Тривалість: 5 днів

Антистрес-SPA

У робочому ритмі багато хто звик орієнтуватися на цілі. Спробуйте застосувати цю навичку під час відпочинку. Прагніть, наприклад, відчути радість, спокій, зарядитися енергією. Саме для досягнення цієї мети ми підготували для вас програму відновлення «Антистрес-SPA». Ми підібрали найкращі процедури для повного реклаксу та відновлення: процедури гідротерапії – гідромасаж у спеціальних ваннах з солями та маслами, ароматерапія, парафінотерапія, пілінг, SPA-процедури для обличчя та ін. Всі ці процедури направленні на омолодження вашої шкіри, допоможуть надати їй свіжість та зняти втому. Лікувальна косметика, трави, масла сприяють швидкому одужанню, покращують самопочуття, метаболізм і кровообіг, виводять з організму токсини та шлаки.

Запрошуємо зануритись в чарівний світ гармонії та насолоди!

Програма «Антистрес-SPA» розрахована на 5 днів.

Вартість програми: 8.911 грн.

Системна реабілітація після COVID-19

Після перенесеної вірусної інфекції, яка спричиняє виснаження імунітету, та вражає не лише легені, але і серцево-судинну систему, систему травлення і навіть нервову систему людини, для остаточного одужання та соціальної адаптації рекомендується пройти реабілітацію.

Кожен, хто перехворів, перш ніж повернутися до активних навантажень та роботи, повинен усвідомлювати необхідність відновлювальної терапії в комплексі з лікувальними заходами.  Програма передбачає необхідні лабораторні дослідження та  комплекс реабілітаційних процедур,  що сприятиме зміцненню здоров’я, відновленню психологічного стану та повернення працездатності.

Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я, цінуєте свій час і віддаєте перевагу якісному відпочинку – радо чекаємо Вас у готельному комплексі Mirotel Resort & Spa 5*.

Вартість програми: 14.314 грн.

Тривалість: 10 днів

Програма (PDF)

Програма «Чоловіче здоров’я»

Спеціально для чоловіків Mirotel Resort & Med Palace розробив програму «Чоловіче здоров’я».

Основою оздоровчої програми для чоловіків, є використання інноваційного методу функціональної магнітної стимуляції на кріслі апарату Tesla Former. Крісло апарату Tesla Former опрацьовує всі питання сечостатевої системи у чоловіків, і особливо рекомендується після 40 років.

За допомогою магнітного поля апарат впливає на всі м’язові волокна: від поверхневих до найглибинніших. При опрацюванні усуваються застійні процеси в тазу, відновлюючи приплив крові до органів малого таза.

Лікування та профілактика за допомогою апарату Tesla Former дозволяє усунути та запобігти ряду захворювань у сфері урології та проктології.

Внаслідок лікування або профілактики одного питання, ми покращуємо роботу всіх природних функцій організму.

Чоловік бонусом отримує більш тривалий статевий акт та якісні зміни відчуттів під час близькості. Перед початком програми проводиться урологічний checkup.

Програма (PDF)

Програма розрахована на 7, 10 або 14 днів


Час роботи: з 8:00 до 17:00.

Тел.: +38 (067) 37 101 04